copywriter z doświadczeniem – jak doskonalę warsztat pisarski

Doświadczenie

konsultacje bloga i mikro-biznesu

Jestem Ela.

Prowadzę bloga Angielski – inspiracje do nauki (link). Tworzę teksty i grafiki. Przygotowuję wyzwania i kursy online z języka angielskiego. Publikuję również na Facebook’u (link) i Instagramie (link).

Bardzo lubię blogowanie we wszystkich jego aspektach – no może oprócz kwestii informatycznych. Zależy mi na tym, żeby blog był przyjemny w odbiorze wizualnym, jak i pod względem treści. Sądząc po opiniach czytelników, to mi się udaje.

Elżbieta pisze w niezwykle barwny sposób, nie tylko o języku, ale też o Portugalii – jej drugiej miłości.
Widać, że prowadzisz swoją stronę z prawdziwą pasją i takie blogi cenię najbardziej.
Elwira
Masz bardzo ciekawe pomysły na tworzenie wpisów. W każdym można znaleźć coś interesującego. Chylę czoła!
Klaudyna

Czy copywriter z doświadczeniem powinien szlifować swój fach prowadząc własnego bloga?

Chcę tworzyć jeszcze lepsze treści. Czytam książki o blogowaniu, copywritingu (pisaniu tekstów do Internetu), produktach online i strategii sprzedaży. Dochodzą do tego jeszcze kursy stacjonarne i online. Szkolę się u najlepszych:

🔶 Kurs “Bloger i Biznes” – Jason Hunt, bloger, autor bestsellerowych książek o blogowaniu www.jasonhunt.pl

🔶 Kurs marketingu internetowego “Google Internetowe Rewolucje” – iab Europe

🔶 Kurs „Email Marketing” – HubSpot Academy www.hubspot.com

🔶 Kurs „Sztuka copywritingu” – Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego

🔶 Szkolenie warsztatowe “Kampania WOW – strategia budowania i sprzedaży kursów online” – Magdalena Pawłowska, ekspert online marketingu www.magdalenap.com

Wiedza

konsultacje bloga i mikro-biznesu

Czy copywriter z doświadczeniem powinien stale podwyższać swoje umiejętności?

Więcej o mnie poczytasz tutaj:

opinie o współpracy - jak inspiruję innych:

"Nasze drogi z Elą zeszły się już jakiś rok temu. Od tego czasu wymieniamy się pomysłami i opiniami dotyczącymi naszych działań w sieci. Bardzo lubię te nasze burze mózgów. Ela zawsze jest gotowa do pomocy, obiektywnie ocenia moje pomysły i podpowiada w zakresie dalszego działania w ramach prowadzenia newslettera czy tworzenia nowego produktu online. Wprowadzając jej uwagi w życie widzę, że moje działania zyskują coraz większy odzew mojej społeczności. Dziękuję Elu za twój czas i dobrą radę.”
„Ela jest rzetelną, miłą, kreatywną i inspirującą osobą. Idealna do współpracy.”
„Jestem kobietą stoję na progu założenia własnej działalności. Jeszcze pół roku temu marzyłam tylko o własnej firmie, nie mając pojęcia co będę robiła. Dzięki współpracy z Ela moje wizje mają szansę stać się rzeczywistością. Ela jest wspaniałą inspiratorką ma świetne pomysły bazujące na Jej własnym doświadczeniu. Współpraca z Elą pomogła mi określić cel biznesowy. Ela dała mi konkretne narzędzia na start – kursy, webinary, spotkania, konferencje, grupy (większość dostępna za darmo). Były na wyciągnięcie ręki, gdyby nie wiedza Eli może nigdy bym z nich nie skorzystała. Trafnie dopasowała konkretne narzędzia do moich potrzeb i umiejętności co świadczy o Jej wyczuciu. Ela motywuje mnie do pracy, wspiera w momentach rezygnacji, afirmuje. Pomaga urealnić moje pomysły – pod Jej okiem zajmuję się tworzeniem własnego wizerunku, promocją, obecnością w sieci. Każda rozmowa z Elą to źródło nowych pomysłów, twórczych rozwiązań i praktycznych rad. Jestem bardzo zadowolona z Eli doradztwa i kompetencji, dzięki którym wprowadzam moje czasem szalone pomysły w realia rynkowe i widzę konkretne korzyści.”
„Elę poznałem na Twitter i od razu zwróciła moją uwagę swoimi dopracowanymi treściami. Wiele razy pomogła mi w przygotowaniu profesjonalnych tekstów na moje strony. Ambitna, profesjonalna i ciągle rozwijająca się osoba.”
„Ela ma niesamowite wyczucie. Dzięki swojej spostrzegawczości i wrażliwości potrafi od razu zwrócić uwagę na ważne aspekty. Analizując biznes od razu staje się „potencjalnym odbiorcą” i z jego perspektywy przygląda się biznesowi. Mając doświadczenie w biznesie online oraz wciąż ucząc się biznesu, który ewoluuje prawie każdego dnia, potrafi wypunktować te problemy, których zmiana da korzyści i efekty widoczne będą od razu.”